WEB.jpg
Upoutávka poodle L.jpg
pejsek světlý , modrý 2.JPG
Derek

Derek

koláž.jpg
Barbarella

Barbarella

její úspěchy
Chrystal Gold Bryvilsár - SLOVAK PUPPY CHAMPION
Chrystal

Chrystal

Chrystal

Chrystal

Chrystal vánoce 2.jpg
Chrystal vánoce.jpg
Pan Jarda Kučaba nám s Denym (Endy) posílají krásné pozdravy. Moc za ně děkuji...
DENNY Gold Bryvilsár.jpg
DENNY Gold Bryvilsár (Jarda K.).jpg
Deny (Endy) Bryvilsár.jpg
Denny Gold Bryvilsár - Endy.jpg
Upoutávka web.png
Compliment185.jpg
Compliment

Compliment

father
Amálka

Amálka

mother
Compliment

Compliment

father
Father
Father
Naše Goldy (Dorothy Gold Bryvilsár) má štěňátka. Krytí i porod naprosto bez problémů, stejně tak jako u její mamky a babičky (Amálie a Týna).
Jména : Hercules, Hakim, Hippie, Hayley, Holly, Honey, Happa. Všechna štěňata již jsou rezervovaná a věřím, že budou mít skvělé a milující majitele.
Hippie proti Herkulesovi a Honey.jpg
Honey, Happy, Holly, Hayley, Hakim.jpg
.... dárečci - koláž.jpg
čeká nás druhé očkování.....jpg
V sobotu 17. únoru 2018 jsme si s Luckou a naší Dorothy Goldy Bryvilsár udělaly výlet do Libice u Poděbrad. "Goldy" tam absolvovala Klubovou výstavu KCHP,z.s. - s velmi pěkným výstavním posudkem a ohodn. výborná 2. Zároveň úspěšně absolvovala bonitaci a "jsme chovní" !!! Většina z Vás ví, že nejsem žádný "pudlař" vystavovatel, feny neudržuji celý rok ve výstavním střihu a ani kondici. Větší radost nám dělá dovádění na zahradě, koupání v jezírku a výlety ať lesem nebo na poli..... Možná právě proto jsem byla velmi pyšná na naší Goldy, protože když jsme dorazily na výstavu, tak jsem konstatovala, že je snad v nejlepší kondici a úpravě ze všech. Pravdou je, že většina ostatních účastníků výstavy se na místě hodiny trápila s kartáčováním, česáním, zastříháváním, lakováním apod....... , Goldy přijela již prostě připravená a pěkná. Na to, že je podporována spíše k aktivitám a činnosti než ke "klidovému režimu", tak předvedením na této výstavě opravdu Goldy předčila mé očekávání. V kruhu i při bonitaci se perfektně odprezentovala.. (V mezičasech se však nudila, což je vidět i na fotografiích).
na výstavě

na výstavě

čekání na bonitaci
čekání na bonitaci
IMAG1096.jpg
konečně doma...
konečně doma...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one