WEB.jpg
... hutná nám.jpg
... 3. den.jpg
Fenky, 3. den.jpg
V úterý 6. března 2018 porodila Eliss opět bez jakýchkoli problémů a průtahů 4 štěňata. Máme 2 fenky a 2 pejsky. Vypadá to, že budou mít opět líbivé velmi syté znaky. Hlavní je, že jim chutná, Eliss se vzorně stará a denně viditelně přibývají na váze. 4-početný vrh mi plně vyhovuje, je zárukou opravdu individuální péče a utužování přirozených vloh u každého ze štěňat.
Jelikož jsou plánovány 2 vrhy v tomto roce, tak jsem zájemce přímo odkazovala na ostatní chovatele. Už jsem se definitivně rozhodla pro 3 nové majitele štěňat tohoto vrhu a ještě váhám s potvrzením rezervace u 1 pejska.
Někteří přesto budou čekat na další vrh...... Jestli budu časově stíhat, tak tento týden pojedu na krytí s Kasandrou do Poličky za nově uchovněným psem Drake Francis Choďák.
Na jaro 2018 plánujeme krytí/štěňata / We're planning to spring 2018 puppies :

* ELISS Bryvilsár (DKK neg. , 0/0 , výborná, CAJC, BOJ, Vítěz speciální výstavy, BOB) je nakryta psem EMET Lužanské hvozdy,
Narození štěňátek očekáváme okolo 8. března 2018.
Birth of puppies we expecting on March 8th.

* KASANDRA Bryvilsár (DKK neg. , 0/0 , výborná, CAC na klubové výstavě) - krytí jaro 2018 .
Mating in the spring 2018 .
ELISS Bryilsár
ELISS Bryilsár
Eliss
Eliss
Kasandra Bryvilsár
Kasandra Bryvilsár
Kasandra
Kasandra
Eliss Bryvilsár byla 3.1.2018 nakryta Emetem Lužanské hvozdy. Počasí nám vůbec nepřálo, ale Eliss ani Emetovi to nevadilo a bylo nakryto během 4 minut "na první skok". Prostě jsou oba chovní profíci, vyrovnaní s přirozenými reprodukčními pudy..... Doufejme, že se zadařilo a narodí se nám okolo 7.3. štěňátka.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one